Bojím se, že zvolíme špatného prezidenta...

26. ledna 2018 v 12:59 | TMS |  Motivace, psychologie, mezilidské vztahy...

ČEHO SE BOJÍM


"Pane prezidente Havle, za pravdu a lásku budeme dále bojovat. Neustaneme, můžete se na nás spolehnout."
-Karel Schwarzenberg ve smutečním projevu Václava Havla
Dnes se nám otevírají volební síně pro prezidentskou volbu 2018 a já mám obavy, že naše volba nemusí být správná. Ono je jedno jestli zvolíme pana profesora Drahoše, anebo pana prezidenta Zemana, každá z těchto person nás může v budoucích letech překvapit, a to buď mile či naopak.
Bohužel FUNKČNÍ křišťálovou kouli z nás nikdo nemá a nevidíme tedy, co by nás čekalo s jedním či druhým kandidátem, můžeme se tedy pouze domnívat a vsázet se. Koho tedy zvolit, aby nás to co nejméně bolelo, nebo aby nám snad pan prezident dělal i radost? To je těžká otázka a v mém případě si ji položím až přímo u volební urny, věřím totiž, že můj vnitřní hlas tam bude mít jasno.
Jak by však opravdový prezident měl vypadat? Dle mého souzení jsme v historii měli pár dobrých prezidentů, ale tím nejopěvovanějším byl T. G. Masaryk a v něm by dle mě měli mít kandidáti vzor.
Prezident by totiž dle mého mínění měl být gentleman. Co to tedy v prezidentském pojetí znamená?
Prezident by dle mého měl být inteligentní člověk, ale nezapomínejme, že k tomu není třeba titulů. Měl by mít všeobecný přehled a měl by umět argumentovat. To však neznamená, že by měl rétoricky faulovat a upravovat pravdu, tak jak se mu hodí. Měl by dodržovat sliby a stát si za svým názorem. Pokud ho někdo upozorní na jeho chybu, měl by ji umět přijmout. Měl by mít vysoké morální hodnoty a především by mu mělo jít o blaho lidu. Musí tedy upřednostňovat zájmy lidu před svými. Měl by mít reprezentativní vystupování a s tím se váže i dobrý zdravotní vztah. V období krize by měl být hrdinou, který nastaví svou tvář a dokáže namotivovat svůj lid. Prezident by tedy měl být čestnou a důstojnou osobou, kterou nám svět bude závidět.
Tak co říkáte, odpovídá této definici jeden z našich kandidátů, anebo budu muset slevit z požadavků? Tuším, že budu muset ustoupit já a jsem tedy zvědavý, jak to celé dopadne.

Váš TMS

Stránka, která vám může pomoci při rozhodování:
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 zapiskyspekouna zapiskyspekouna | E-mail | Web | 26. ledna 2018 v 15:47 | Reagovat

Kladu si otázku, jak může vypadat prezident v dnešní době, kdy jen těžko lze říci, co je vlastně pravda? Když se podívám na facebook - plno nakydaného hnoje z obou stran. Mnoho lidí bere obrázek s portrétem a s nápisem jako zaručenou pravdu. Urážky z obou stran. Pojem diskuse opřená o argumenty, to je snad sci-fi. A úplně nejlepší, že se jako argumenty používá lži, které byly už dávno vyvráceny. Nestranná a neobjektivní média, která vyobrazují osobnosti, jak se jim to zrovna hodí nebo líbí. Mno, jak by tedy měl vypadat prezident? Já opravdu nevím 8-O

2 dferesw dferesw | E-mail | 30. ledna 2018 v 11:49 | Reagovat

@
@
**Pictures, images and Video**

**Girls boys 12-18 years**

**** Download here: Link: http://xfun.cc/ocgn6

**** Download here: Link: http://ssh.tf/hnGWdteCU

@
@

3 ScottDieft ScottDieft | E-mail | 5. května 2018 v 17:15 | Reagovat

*
*
Pictures, images and Video  3 -5  -7 -9 -12 _15 years P0rno
*
Download here: Link1: http://minurl.ru/64o7N
Download here: Link2: https://rocld.com/n8g76
*
*
*
*--

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama