Na hraně zítřka ...

10. prosince 2017 v 19:16 | TMS |  Ostatní
"Nic nedělat a vydělávat hodně peněz - přesně tak si mladý člověk představuje ideální kariéru."
Benjamin Disraeli

Hrabě Disraeli žil koncem 19. století a možná si ani neuvědomil, jak velkou pravdu pronesl. Jeho citát v dnešní době platí ještě mnohem více, než za dob jeho života. Ač se to zdá být smutné, je tomu tak.

Dalo by se však říci, že je to ku prospěchu všem lidem poctivým a pracovitým. Lidem se sny a lidem pokorným. Lidem moudrým, ale především lidem s dobrým srdcem. Je to ku prospěchu přesně takovým lidem, kteří mají přínos pro společnost. Nevím, jestli se k této skupině můžu přirovnat i já, každopádně snažím se k ní patřit.

Musíme si však přiznat, že každý občas sejde z cesty a i tento blog byl donedávna na hraně zapomnění. Život nám totiž občas připraví různá překvapení a naše plány se tedy musí přizpůsobit. Tento článek by však pro tento blog mohl být novým začátkem a odrazovým můstkem na cestě do hlubin stylu a slušného vychování.

A jaký je z toho všeho tedy závěr? Že se opět můžete těšit na nové články zabývající se etiketou, gastronomií, životním stylem a obchodními dovednostmi.

Jsme tu tedy na hraně nového zítřka a pamatujte, že není důležité, kolikrát na cestě za sny zakopnete, ale je důležité se zvednout, poučit z chyb a jít dál vstříc novým zítřkům.


Váš TMS.

P.S.: Nezapomeňte navštívit i FB stránku a podpořit tím naši věc - https://www.facebook.com/TMS.TimeForStyle/
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 10. prosince 2017 v 19:56 | Reagovat

Těším se na nové články :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama