"DOKONALÁ" Žena

21. července 2016 v 21:43 | TMS |  Motivace, psychologie, mezilidské vztahy...
"Ženy přikládají větší důležitost svojí kráse než svojí inteligenci, protože muži bývají často hloupí, ale málokdy slepí."
- Henry De Montherlant

Nedávno jsem se zamýšlel nad tím, jaký by měl být dokonalý muž. Zjistil jsem, že to nejspíš nejsem já a tak jsem usoudil, že dokonalý muž neexistuje. S myšlenkou, že neexistuje ani dokonalý muž jsem usoudil, že nemůže existovat ani dokonalá žena, ale možná se mýlím. Pokud tomu tak je, pokusím se načrtnout, jak by ona paní božská měla vypadat. A jestli se tu nějaká ukáže, tak ať se přihlásí.

Asi nejjednodušší je popsat postavu. Je pravda, že někteří muži mají rádi kypřejší postavy a někteří hubenější. Jak se říká sto lidí, sto chutí. Ale asi se všichni chlapy a myslím, že i ženy shodneme na tom, že nejvíce je oku lahodící "zdravá hubenost". To znamená, že má žena štíhlou postavu bez toho aby jí všude číhali kosti. Modelky kost a kůže vážně sexy nejsou. Chce to tedy nějaký ten sval. Ono je opravdu fajn, když holky chodí cvičit. Jednak se jim krásně vyformuje postava a taky pak večer v posteli mají lepší kondici. Co nás chlapy dokáže úplně vyšponovat, jsou namakaný, dlouhý nohy. Když žena cvičí a je k tomu ještě vyšší postavy a se správně dlouhýma nohama, tak vidíte, jak praskají krční obratle pod tíhou točící se hlavy. No a na závěr postavy je samozřejmě plný dekolt. "Umělinu" však taky moc nemusíme.

Když máme vyformovanou postavu, vrhnu se na obličej. Důležitý je svůdný pohled a je jedno, jakou máte barvu očí, hlavně když jsou pronikavé. Co však nemáme rádi jsou prazvláštní lajny napodobující obočí. Proto by ona paní božská měla mít přírodní, ale udržované obočí a dlouhé řasy. S "malůvkama" na obličeji taky jen se zdravou mírou vkusu. No a dokonalou tvář dotváří dokonalé delší, lehce zvlněné tmavší vlasy. Řekl bych, že prototypem dokonalé tváře a nejen jí je např. Megan Fox, která jistě zpříjemňuje sny mnohým mladíkům po celém světě.

Co však Megan možná chybí, jsou jiné charakteristiky dokonalosti a to třeba skvělé ovládání kuchyňské linky. Dokonalá žena by totiž měla plotnu skvěle ovládat a ještě i milovat. Žena, která vaří dobře a s láskou je totiž velkým přáním každého muže.

Zápal pro sport. Už jednou jsem zde zmínil cvičení, které by mělo být pro ženu takřka povinností, ale také by z něj měla být nadšená, jako i z jiných sportů. Hlavně fotbalu, hokeje, UFC a rally.

Respekt vůči chlapovi. To co poví chlap je svaté a jestli nemá pravdu, tak mu paní božská poradí tak, aby si chlap myslel, že na to přišel sám.

Inteligence. Je sice pravdou, že někteří "rádoby muži" touží po ženách bez mozku a pouze s reprodukčním orgánem. Opravdový muži však touží se ženou komunikovat a vést debaty. Nejlépe když má žena všeobecný přehled a jako bonus doktorát ze vznětových motorů.
Dále by ona božská měla být samostatná a lehce emancipovaná. Muži nechtějí za ženy řešit jejich problémy, mají totiž dost starostí s pitím piva a sledováním nějakého drsného sportu. Dokonce si myslím, že by ona paní dokonalá měla občas přebrat nějakou tu chlapskou povinnost, jako je placení účtů apod. Muži jsou totiž strašně zapomnětliví a tak by bylo lepší, kdyby se o to postarala.

Chování dámy. Ženy po mužích chtějí, aby se chovali, jako gentlemani, tak i ony musí být dámy. Musí umět chytit správně vidličku, musí vědět, že mají jít první do schodů a druhé ze schodů a musí udat svému kroku takové tempo, aby mohl být muž galantní.

Domácí práce v malíčku. Dokonalá žena musí bravurně hospodařit s celou domácností. Je sice super když, žena dokáže uvařit vynikající čtyřchodové menu, ale pokud za to bude chtít po chlapovi umýt záchod, tak se celé její kouzlo vytratí. Tudíž dokonalá žena ráda, dobře a s chutí vykoná všechny domácí práce od vynášení koše, až po umývání záchodu.

Když se na to všechno znovu podívám, vychází mi z toho jednoduchý vzorec a to že muži chtějí mít vedle sebe někoho, s kým by se neustále cítili, jako na nějaké luxusní "all-inclusive" dovolené. A přesně o to by se ona paní božská měla umět postarat.

Tak co pánové, kdo má doma paní božskou? A dámy, která z vás tyto podmínky splňuje?
Myslím, že se mi tu nepřihlásí nikdo a jestli ano, tak oné dotyčné vlastnoručně vyrobím metál, který osobně nechám posvětit ve Vatikánu samotným papežem.

No dost bylo snění a nyní šupky, dupky do reality. Ono ženy jsou pro nás muže strašně fascinující stvoření, které velmi obdivujeme za všechny ty věci, které zvládají (těhotenství, výchova dětí, péče o muže, práce, atd., atd..). Samozřejmostí je však fakt, že to ženám nemůžeme říci, jinak by už tak skvělé nebyli.

Každý muž touží po něčem jiném, každá žena je trochu jiná a v tom tkví výjimečnost. A pokud se najdou dva správní lidé, tak z toho může vzniknout i něco "božského".


TMS
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Wnaty Wnaty | E-mail | Web | 31. července 2016 v 22:30 | Reagovat

Myslím, že takovou ženu bys těžko hledal.
Osobně si dokonalou ženu představuji stejně, jen prostě nemám na to, abych jí byla. Vynechám-li pár tělesných nedostatků a zaměřím-li se na nedostatky dovedností a vlastností, jsem patřičně hrdá, než abych například našeptávala muži, aby to vypadalo, že na to přišel sám, jak píšeš. Nebo na to, abych vydrhla záchod a ještě se musela starat o placení. Přeci jen, nejsem služka a pokud mě ten chlap miluje s láskou zvedne své rozmazlené hýždě a své ženušce jistě pomůže - právě tím, že třeba poplatí účty, přeluxne obývák nebo poseká trávník. A to si piš, že ho odměna nemine :-D!

Zajímavý článek, díky za něj :-).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama