Conor McGregor-Irská krev, tvrdá pěst a horká nátura

13. března 2016 v 21:29 | TMS |  Móda, lifestyle, etiketa...

Po dlouhé době jsem se rozhodl usednout k televizi a užít si nějaký sportovní program. Ač je fotbal mým nejoblíbenějším sportem, tak jsem ho naladil pouze na německém programu. Německý komentář mi většinou kazí požitek ze hry a tak zkouším další kanály. Pomalu mě chytá křeč v palci, když v tom … UFC.

Tento sport přináší dostatečnou dávku agrese, abych u něj zůstal. Jdu si pro smoothie, usedám na gauč a nechám se vtáhnout do děje.

Conor McGregor vs Diaz. Velkolepý zápas, který skončil vítězstvím trochu nudného Diaze. Tito chlapci umí rozdávat tvrdé rány stejně dobře jako drsná slova. Někteří to však vyšperkují i notnou dávkou stylu. To je i případ McGregora. Pojďme si tedy o něm povědět něco víc.


Celým jménem Conor Anthony McGregor je irský bojovník smíšeného bojového umění, zkráceně MMA. V současné době působí v zámořské organizaci zvané UFC (Ultimate Fighting Championship). Smlouva s UFC mu přinesla pomyslnou moc a slávu, ale nebylo tomu tak vždy. Tomuto drsňákovi je 27 let a svůj sen si začal plnit před osmi lety, kdy se stal profesionálem. Před jeho zápasnickou kariérou by vám klidně opravil toaletu, živil se totiž jako instalatér.

Co však fascinuje jeho fanoušky nejvíce, tedy i mě, je jeho osobnost. Tenhle chlápek má neuvěřitelné charisma a vytříbený styl.

Ano, občas se chová jako hulvát, frajírek a namyšlenec, ale řekněme si na rovinu, není to náhodou ta show, kterou chceme vidět? Přesně tohle dělá UFC tolik populární. Lidé totiž touží po krvi, ale chtějí k tomu i omáčku. A divadlo před zápasem bývá leckdy pořádně pikantní omáčka.

Proč se tedy muži snaží být jako on a ženy o něm sní? Odpovím. Je to tím, že je prototypem dnes tolik populárního lumbersexuála. Jak říkám já, vejce na hniličku. Tvrdý na povrch, jemný uvnitř.

Má vysekané tělo, to mu zdobí několik tetování, má hustý vous a vyholenou patku. Co se mi však na něm líbí nejvíce, je jeho styl v módě. Má rád klasickou pánskou módu s prvky extravagance a ví, jak to má nosit.

Podle mě je to určitě nejlépe vypadající zápasník současné doby, a pokud ho ještě neznáte tak se do něj zamilujete po zhlédnutí několika jeho fotek.

Jeho atraktivita stoupne ještě výš, když se dozvíte, jaký balík peněz má na svém bankovním kontě. Nevím sice přesnou sumu, ale vzhledem k tomu že v UFC absolvoval osm zápasů, za které inkasoval přibližně půl milionu dolarů (za některé víc, za některé míň), tak to bude pořádný ranec. Co však ví málokdo je to, že před vstupem do UFC byl na mizině a pobíral podporu. No kde ty časy jsou.


Ještě před tím, než vás nechám vychutnávat Conoruv styl odpovím na otázku, v čem tedy tkví popularita UFC. Je to kvůli tomu, že se tento sport nápadně podobá životu. Pokud chybujete ve fotbale tak vás trenér vystřídá, pokud chybujete v atletice, prohrajete, ale pokud chybujete v UFC tak za to tvrdě zaplatíte a bude vás to bolet.

TMS
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama