Motivace k psaní...

9. ledna 2016 v 17:45 |  Motivace, psychologie, mezilidské vztahy...
Blogerská motivace

Dobrý den,
V dnešním, krátkém článku se pokusím popřemýšlet nad otázkou mé motivace k psaní.
Jak možná někteří z vás ví, motivace muže být buď vnější (peníze), nebo vnitřní (duševní uspokojení). Já mám radši motivaci vnitřní a právě ta mě dovedla k založení blogu. Již delší dobu jsem si v hlavě hrál s myšlenkou jak být nápomocen druhým. Bohužel nejsem vrcholový politik či finanční mecenáš, to znamená, že nedisponuji velkými prostředky, jenž by mi v této snaze dokázaly pomoci. To mě však nebrání hledat prostředky k pomoci. A právě jako jeden z těchto prostředků jsem si vybral blog.


Na blogu můžete zanechat spousty zajímavých myšlenek a zkušeností. Ne vždy se vaše pravda může setkávat se skutečností. To však nevadí, pokud máte dobré úmysly. Člověk je tvor omylný a z chyb se krásně učí.

Proto je mou vizí vytvořit na této stránce příjemé prostředí k předávání zkušeností, rad, tipů a triků. Kdyby měl tento blog pomoci i jen jednomu člověku byl bych za to rád.

Myslím, že těchto pár slov o mé motivaci by mohlo stačit. Neřekl jsem toho mnoho, ani jsem nevymyslel nic nového. Vím však jedno, kdyby na světě myslelo tímto způsobem více lidí, svět by byl hned o něco veselejší.

Přeji hezký den….
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama