Dobré ráno, etiketo...

27. ledna 2016 v 20:09 |  Móda, lifestyle, etiketa...
"Po každej noci následuje nový deň, nový deň a každý koniec je len nový začátek."

Paprsky slunce mě šimrají na tváři, já se jim snažím vzdorovat a choulím se do peřin. V hlavě mi zní slovenská, rapová hitovka a já vím, že je třeba opět vstát.

Ještě se zalepenými oči vycházím z mého nočního útočiště. Snad na autopilota zvládám hygienu a upadám na gauč. Jsem v ospalém deliriu, ze kterého mě vytrhne… dobré ráno.


I přesto, že si mé tělo žádalo ještě spánek a všechno ostatní bylo na druhé koleji, zbystřil jsem, když jsem z televize zaslechl jméno Ladislav Špaček. Zjištění že tento propagátor slušného chování bude opět propagován, mě do těla napumpovalo zvídavou energii a dychtivost, jestli mi pan Špaček osvětlí opět něco nového.

Nechal jsem valení valením a vydal se na pospas novému dnu. Pořad Dobré ráno na ČT2 si s partnerkou pouštíme především kvůli liště s aktuálním časem, no občas máme to štěstí a dozvíme se i něco nového.

K panu Špačkovi se program prokousával přes počasí, zprávy a vaření. Povídání s tímto "Gentlemanem", které mělo několik částí, se neslo v přátelském duchu a vyzařovalo na diváka klid a mír. Ten z pana Špačka popravdě vyzařuje vždy.

Ač se mi tento díl Dobrého rána celkově líbil, vadilo mi, že informace které jsem chtěl slyšet, nepřicházeli a témata byla jen jakoby nakousnutá. To však nemění nic na tom, že díl to byl poučný a všem vřele doporučuji jeho zhlédnutí.

Málem bych zapomněl zmínit, že pan Špaček nebyl jediným kladným bodem toho dílu. Celkově tento díl byl laděn do tzv. "Gentlemanské" atmosféry, což mi inklinuje s mou vizí o tomto blogu. Tento díl se tedy zabýval i pitím koňaků a whisky, kulturou, tetováním a velký význam zde měl i krejčovský salon.

Závěrem vás nabádám ke zhlédnutí tohoto pořadu, který najdete zde:
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10435049455-dobre-rano/316292320020006


A také vás prosím, abychom se my všichni zamysleli sami nad sebou, jestli se vždy chováme v rámci mezí slušnosti. Přeci jen úsměv na tváři a vlídné jednání by všem mohlo zlepšit každé nové ráno.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Týna Týna | 27. ledna 2016 v 20:25 | Reagovat

STRAŠNĚ MOC PROSÍM!  Dáš "To se mi líbí" na odkazech pod tyhle dvě fotky?
http://www.mundo.cz/soutez/kaplicka-irsko
http://www.mundo.cz/soutez/pohled-na-dunmore-head :-) moc díky!! :-)
(podmínka je přihlášení na facebook)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama